O nas

Firma INTRO została założona w 1977 r. a jej historia kontynuowana jest przez SOL Oliwia Skiba co jest gwarancją dużego doświadczenia i rzetelności.
Obecnie krajowy producent bogatego asortymentu segregatorów, teczek, podkładów oraz innych artykułów biurowych i reklamowych. Przedsiębiorstwo realizuje także zamówienia z branży introligatorskiej wg indywidualnych zleceń klienta (m.in. kaszerowanie, oprawa twarda, oprawa miękka, sztancowanie, foliowanie, konfekcjonowanie, numeracja, hot stamping, blinddruk, naprawa starych książek).

W swojej ofercie posiadamy artykuły z okleiną PCV, specjalne (papiery i kartony barwione w masie) oraz „marmur”. Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi, bazujemy na wysokiej jakości surowcach co nie zawsze wiąże się z wysoką ceną, ale daje gwarancję dobrej jakości.

Produkujemy zarówno duże nakłady segregatorów jak i niewielkie ilości, dostosowując się do gustu i potrzeb każdego klienta indywidualnie.

Większość wyrobów wyprodukowanych w naszej firmie zostało przedstawionych na naszej stronie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Specjalnie przeszkolona kadra pracownicza, z dużym i fachowym doświadczeniem, daje w rezultacie bardzo dobre i rzetelne projekty, o czym świadczy ilość składanych zamówień, a realizacja przebiega szybko i fachowo.

Przewiń do góry